Sikkens Quality Time

DODAJMY GWIAZDKĘ PAŃSTWA HOTELOWI

Sikkens Hotels & Leisure - rozwiązania all inclusive


Marka Sikkens proponuje rozwiązania all-inclusive w zakresie realizacji i renowacji hoteli i restauracji. Stawia na zintegrowane podejście, które bazuje na sprawdzonej wiedzy technicznej i kolorystycznej, obejmujące asortyment profesjonalnych i innowacyjnych produktów oraz odpowiednio dobrane zestawienia kolorystyczne.

Jest to specjalny program, przygotowany w broszurze Hotels & Leisure dla właścicieli hoteli, osób zarządzających hotelami, architektów i firm wykonawczych. Pomaga on w zdobywaniu dodatkowej gwiazdki dla obiektu.

» Broszura Hotels & Leisure

Barwy definiują atmosferę hotelu. Mogą powiększyć jego przestrzeń bądź uczynić ją bardziej intymną. Kreują charakter wnętrz. Nadają mu bardziej nowoczesny lub klasyczny charakter.

Eksperci marki Sikkens opracowali 4 różne kolekcje kolorystyczne dla najczęściej spotykanych stylów w hotelarstwie: Design, Classical Chic, Modern Simplicity oraz Easy Living.
Każda propozycja została tak dobrana, aby wpisywać się w spektrum stylów od klasycznego do bardzo nowoczesnego.

Design - Wyrazisty styl

Ten styl odpowiada wymogom architektury nowoczesnej, połączonej z zaawansowanymi trendami we wzornictwie. Zaskakujący, pozytywny i świetlisty efekt często jest wynikiem poszukiwań koncepcyjnych. Zastosowanie koloru dla zaznaczenia konturów, powierzchni, czy też dodanie niespotykanych przedmiotów podkreśla charakter miejsca.

Classical Chic – Gdy przeszłość spotyka się z teraźniejszością

Classical chic to ukłon w stronę przeszłości, uroku i elegancji dawnych lat. Ten styl łączy dekoracyjność elementów architektonicznych z klasyczną paletą kolorów. Eleganckie i klasyczne odcienie, ciemne kolory połączone z lekkimi, jasnymi pastelami. Odpowiednie do stworzenia harmonijnej, jak również dramatycznej atmosfery wnętrza.

Modern Simplicity - Powierzchnia i Materiały

Odcienie neutralne, czyste i ciepłe, połączone są z materiałami wybranymi z myślą o ich oglądaniu i dotykaniu struktury. Odcienie ceramiczne i jasne tony, powiększają przestrzeń, a szarość betonu i błyszczące wykończenie tworzą wyszukany akcent. Ta paleta kolorystyczna nadaje pomieszczeniom nowoczesny, wyrafinowany, ale równocześnie prosty i ponadczasowy charakter.

Easy Living - Przytulny

Hotel przytulny („de charme”) charakteryzuje się paletą łagodnych i kojących barw, połączonych z naturalnymi materiałami i wyposażeniem inspirowanym przeszłością. Subtelne, naturalne niuanse barw i delikatna tekstura nadają przytulnego charakteru tym współczesnym wnętrzom.