Sikkens Quality Time

Kompleksowe rozwiązania

Marka Sikkens, wykorzystując nowoczesny know-how w dziedzinie techniki i dekoracji, opracowała kompleksowe rozwiązania profesjonalnego doradztwa. Łączy w nich innowacyjne produkty z serwisem i inteligentną strategią kolorów.
Szeroki wachlarz opracowanych rozwiązań gwarantuje znalezienie systemu, dostosowanego do indywidualnego projektu.

Kompleksowe rozwiązania dla sektora służy zdrowia

Sektor zdrowia to sektor ciągłego rozwoju oraz wyzwań. Z jednej strony bowiem konieczne jest faktyczne spełnienie surowych wymagań przepisów dotyczących higieny i zdrowia, z drugiej zaś coraz częściej zwraca się uwagę na stworzenie klimatu sprzyjającego „dobremu samopoczuciu” pacjentów.

Marka Sikkens wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom rynku, oferując produkty i serwis, zorientowany na realizację potrzeb różnych obiektów sektora medycznego i paramedycznego.
Nasze rozwiązania realizowane są w szpitalach i klinikach, w domach spokojnej starości, w ośrodkach opieki społecznej, centrach rehabilitacji i w przychodniach lekarskich w Polsce i Europie.

Mamy tu do czynienia ze specjalnymi wyzwaniami. Poszczególne obszary wymagają własnego otoczenia wizualnego i muszą do tego ze sobą korespondować, tak aby był zapewniony jednolity wygląd danej jednostki.

Koncepcja Sikkens Healthcare łączy innowacyjne produkty z inteligentną strategią kolorów i doskonałym serwisem. W ten sposób Sikkens wspiera malarzy i projektantów w przygotowaniu i realizacji projektów w sektorze zdrowia i opieki we wszystkich aspektach technicznych, estetycznych i administracyjnych.

więcej

Kompleksowe rozwiązania dla branży hotelarskiej i gastronomicznej

Hotels & Leisure to oferta z innowacyjnymi rozwiązaniami, które odpowiadają na wysokie wymagania branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Jest to doskonały serwis dla firm wykonawczych i architektów, gdyż w mało którym innym sektorze buduje się tak dużo i z tak wysoką jakością, - i to zarówno jeżeli chodzi o nowe obiekty jak i o przebudowy, renowacje i remonty. Oprócz kompletnych renowacji pokoi czy nowych aranżacji lobby hotelowych, restauracji bądź stref spa, cały czas są konieczne także prace przy elewacjach, stolarce czy w pomieszczeniach socjalnych.

więcej