Sikkens Quality Time

Szkolenia

Centrum Szkoleniowe Akzopedia

AkzoNobel jest największym producentem farb i specjalistycznych środków chemicznych na świecie, z centralą w Holandii. Pozycja lidera oraz ciągłe wdrażanie innowacji na rynku materiałów budowlanych wymagają odpowiedniego miejsca, aby dzielić się zdobytą wiedzą. Centrum Szkoleniowe AKZOPEDIA zostało stworzone właśnie po to, by umożliwić wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Centrum Szkoleniowe AKZOPEDIA to miejsce zapewniające najwyższy standard szkoleń, w których główny nacisk kładziony jest na część praktyczną. Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.

Aby podnieść jakość kształcenia, zrezygnowano z wykorzystywania prowizorycznych rozwiązań w formie sztalug, małych płytek, deseczek czy sklejek. Przydatność warsztatów opiera się na pracach malarskich w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych.

Warsztaty

Warsztaty umożliwiają zapoznanie się z ofertą produktową marki Sikkens oraz pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych produktów. Do dyspozycji uczestników pozostaje budynek o powierzchni ponad 1200 m² wyposażony w siedem profesjonalnych pomieszczeń szkoleniowych, takich jak sale wykładowe, boksy i sale malarskie oraz ogród zimowy, w którym uczestnicy szkoleń mogą się odprężyć otoczeni zielenią.

Zamknij Więcej