Sikkens Quality Time

Zapraszamy Państwa do skorzystania z wiedzy i doświadczenia marki Sikkens, które będą niezawodnym wsparciem na każdym etapie realizacji Państwa projektu.

Gdzie kupić produkty marki Sikkens?
Produkty Sikkens dostępne są w wybranych Punktach Sprzedaży, na terenie całego kraju.

Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki AUTORYZOWANYCH PUNKTÓW SPRZEDAŻY, która ułatwi znalezienie dogodnej dla Państwa lokalizacji.

Więcej

Szkolenia
Jakość produktów, szeroki asortyment, kompleksowe rozwiązania i możliwości rozwoju, jakie oferujemy podczas profesjonalnych szkoleń, pozwalają, budować grono zadowolonych i lojalnych wykonawców oraz ich klientów.

Profesjonalnie przygotowane szkolenia produktowe corocznie odbywają się w Centrum Szkoleniowym Akzopedia w Pilawie. Wykonawcy mają też możliwość podnoszenia swoich kompetencji podczas regionalnych warsztatów Sikkens. Szczegóły i najbliższy harmonogram u doradców marki Sikkens oraz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

Więcej

Doradztwo techniczne
Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie profesjonalnego wsparcia w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla konkretnego projektu - doradcy Marki Sikkens służą pomocą!

Dodatkowo możecie Państwo wyszukać odpowiedni produkt z portfolio w naszej wyszukiwarce produktów lub dowiedzieć się więcej nt. właściwości produktów z dokumentacji technicznej.

WYSZUKIWANIE PRODUKTÓW